Mükemmel Çözümlerle Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunmayı Odaklıyoruz..

25Yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Personel ve Öğrenci Servis Taşımacılığı konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Özel Kurumlar, Kamu Kurumları ve Özel Organizasyonlarda servis hizmetleri ile araç kiralama işini yapmaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

Servis Hizmeti; Özel ve Kamu kurumlarının personel ve öğrenci taşımacılığı operasyonlarını kapsamaktadır.

Araç Kiralama Hizmeti; Özel ve Kamu kurumlarında çalıştırılmak üzere talep edilen özellik ve vasıflarda araç temininin sağlanmasını kapsamaktadır.  

Lojistik Hizmetleri; Özel ve Kamu kurumları ile anlaşmalı olarak lojistik işlerinin yürütülmesidir.Bu güne kadar yapılan işler Kitap Dağıtımı ve Kömür Dağıtımıdır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede hizmet sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri Özverili, Güvenilir, Modern, Kaliteli hizmet anlayışını sunmaktır.

Özyüce Turizm olarak sektörümüzde gelişirken, ticari alanlarda faaliyetimiz kurulan firmalarımız ile devam etmektedir;

Mavi Marmara Turizm Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Özyüce Turizm, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Şirket ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri beklentilerinin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak, sektörümüzde öncü ve örnek bir kuruluş niteliğimizi sürdürmek .

 

ÖZVERİLİ, GÜVENİLİR, MODERN, KALİTELİ

Saygılarımızla...